Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
Listwa dekoracyjna soft touch
Listwy dekoracyjne nadają wspaniały klimat w łazience

Listwy dekoracyjne nadają wspaniały klimat w łazience

Stosowanie listew dekoracyjnych, które możemy nazywać zamiennie profilami ozdobnymi, to jeden z aktualnych trendów wśród dekoracji glazurniczych. Listwy dekoracyjne do łazienki pozwalają nadać pomieszczeniu określony klimat, stanowią niebanalne upiększenie, ale również podnoszą ogólny standard mieszkania.

Listwa dekoracyjna soft touch

Profile dekoracyjne świetnie sprawdzają się w łazienkach, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości aluminium, zaś dla glazurnika są proste w montażu. Nie wymagają specjalnego przygotowania ścian czy kupna innego rodzaju płytek.

Przykładowo listwy dekoracyjne możemy zastosować dookoła lustra wpuszczonego w ścianę, przy kabinie prysznicowej lub wannie, na wysokości wzroku przez całe pomieszczenie po to, żeby przykuć uwagę gości. Profil dekoracyjny do płytek przycinany jest na miejscu montażu do odpowiedniej długości, więc rozmiar płytek czy wysokość pomieszczenia nie mają znaczenia.

Nasza najnowsza listwa dekoracyjna SOFT TOUCH wyróżnia się spośród już oferowanych tym, że posiada unikatową powierzchnię, na której nie widać śladów palców czy innych pozostawionych poprzez dotyk. Oznacza to, że dekoracja pozostaje zawsze nienagannie czysta. Produkt wykonano z wysokiej jakości aluminium, które gwarantuje ich trwałość oraz nienaganny wygląd przez lata.

Listwy SOFT TOUCH dostępne są w dwóch kolorach – czarny i biały. Wersja czarna występuje w dwóch szerokościach – 10 i 20 mm. Biała listwa jest o 10 mm szerokości. Sprzedawane w odcinkach 2,65 m.

Chcesz więcej inspiracji? Zerknij na nasz Facebook oraz Instagram!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Kamil pisze:

    Listwy dekoracyjne są świetne.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *