Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
Listwa złota szczotkowana
Listwa złota szczotkowana i profile narożne do łazienki

Listwa złota szczotkowana i profile narożne do łazienki

Nowościami w naszej ofercie są profile dekoracyjne i narożne, które zaprojektowano z wysoką estetyką i dbałością o efekt końcowy. Obłędne wykończenie produktów typy „Szczotkowane złoto” prezentuje się wyjątkowo. Można śmiało stwierdzić, że nowe profile i listwy serii CONSTELL przyciągają wzrok i hipnotyzują interesującym wykończeniem, dzięki czemu pomieszczenie, w którym je wykorzystano, staje się jeszcze bardziej eleganckie.

Listwa złota szczotkowana

Nowa seria produktów serii CONSTELL wyróżnia się nienagannym wykończeniem typu „Szczotkowane złoto”, które powoduje, że profile i listwy stają się niebywałą ozdobą wnętrza. Produkty gwarantują doskonały efekt po położeniu, bowiem zostały wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Listwy i profile można stosować zarówno w pionie jak i poziomie bez sztukowania, dzięki swojej długości (265 cm). Jeśli zajdzie potrzeba – produkty możemy swobodnie przycinać do odpowiedniej długości. To także oznacza, że produkt możemy wpasować pomiędzy każdy format płytek i użyć w każdym pomieszczeniu, od małej łazienki po duży salon.

Jedną z najważniejszych zalet nowych listew i profili dostępnych w serii CONSTELL jest to, że ich krawędzie wykonane są na tyle perfekcyjnie, że produkty możemy łączyć bezfugowo z płytkami, np. z płytkami rektyfikowanymi. Taką metodę polecamy, bowiem daje ona najlepszy efekt wizualny. Nowe produkty serii CONSTELL mogą zostać położone także z fugą: ostateczna decyzja należy do klienta. Dlaczego mówimy, że listwy i profile CONSTELL nadają się do łączenia z płytkami rektyfikowanymi? Listwy i profile już na etapie produkcji zostały poddane dodatkowej obróbce – ich krawędzie są idealnie ułożone pod kątem 90 stopni. Dzięki temu uzyskujemy produkt jeszcze lepszy jakościowo.

Listwa złota szczotkowana

Najwyższej jakości materiał, którego użyto do produkcji naszych listew rektyfikowanych cechuje wysoka trwałość co gwarantuje, że produkt przez długi czas będzie odznaczać się nienagannym wyglądem.

Najważniejsze cechy:

– niebywale piękny efekt wykończenia typu „Szczotkowane złoto”,
– uniwersalność do tego stopnia, że szerokość czy wysokość pomieszczenia, a także rodzaj płytek nie mają znaczenia,
– łatwość przycięcia do pożądanej długości,
– wykonanie z wytrzymałej stali nierdzewnej szczotkowanej,
– najlepsza relacja ceny do jakości.

Wszystkie nowe produkty serii CONSTELL są bezpiecznie zapakowane. Zadbaliśmy nie tylko o efekt wizualny po ich montażu, ale również o bezproblemowe przewożenie dekoracji – mowa o specjalnej folii ochronnej, która osłania produkt przed przypadkowym porysowaniem w transporcie. Warto zobaczyć jeszcze ten film wideo na naszym kanale YouTube.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *