Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
Listwy dekoracyjne rektyfikowane
Płytki rektyfikowane? Listwy dekoracyjne będą idealne!

Płytki rektyfikowane? Listwy dekoracyjne będą idealne!

Płytki rektyfikowane świetnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu, od łazienki po duży salon. Tego rodzaju płytki wyróżniają się nieskazitelnym efektem wizualnym, który podnosi nie tylko standard pomieszczenia, w który je wykorzystano, ale także całego mieszkania czy domu. Po jakie listwy dekoracyjne sięgnąć, aby razem z płytkami rektyfikowanymi stworzyły jeszcze bardziej wysublimowany klimat?

Płytki rektyfikowane zyskały ogromną popularność nie tylko dzięki temu, że ułatwiają utrzymanie czystości, szczególnie w łazience czy kuchni, powiększają optycznie pomieszczenie, ale także dzięki temu, że mają idealnie wyprofilowaną i gładką powierzchnię. W związku z dużym zainteresowaniem ten rodzaj płytek dostępny jest w bardzo wielu wzorach, kolorach i formatach.

Najnowsze trendy w aranżacji wnętrz wykorzystują piękno płytek rektyfikowanych oraz interesujące, nowoczesne dekoracje glazurnicze – listwy dekoracyjne. Te produkty, które zamiennie możemy nazywać profilami dekoracyjnymi, w błyskawicznym tempie zdobyły ogromną popularność i z każdym kolejnym sezonem doceniane są przez coraz większą liczbę odbiorców.

Listwy dekoracyjne pełnią rolę nowoczesnych ozdób glazurniczych, które wyróżniają się ogromną wszechstronnością. Chcąc wymienić ich największe atuty, należy wspomnieć o tym, że są niebywale trwałe, zachowują perfekcyjny wygląd przez lata, łatwo je transportować oraz – co stanowi ogromny plus przy płytkach rektyfikowanych – mogą być docinane przed położeniem. To oznacza, że rozmiar płytek nie ma znaczenia. Wielkość pomieszczenia również nie ma znaczenia, ponieważ glazurnik przed położeniem listwy przycina produkt do wymaganej długości. Listwy dekoracyjne są więc niebywale praktyczną ozdobą, która razem z płytkami wpływa na standard wykończenia wnętrza.

W naszej ofercie produktowej znajduje się specjalna seria listew dekoracyjnych przeznaczona do wykorzystania przy płytkach rektyfikowanych. Rektyfikowana listwa dekoracyjna wyróżnia się spośród innych produktów tym, że została tak przygotowana, aby zapewniała niebywałą estetykę po wklejeniu jej między płytki ścienne. Krawędzie listwy przycięto, aby tworzyły kąt 90 stopni, który umożliwia bezfugowe położenie produktu przy płytkach rektyfikowanych. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki najnowszej technologii laserowej. Już na etapie produkcji specjalny laser wykonał nacięcia od wewnętrznej strony listwy dekoracyjnej. Tak przygotowaną dekorację, nazywamy rektyfikowaną. Najwyższej jakości materiał, którego użyto do produkcji profili cechuje wysoka trwałość, co gwarantuje, że gotowy produkt będzie długo odznaczał się nienagannym wyglądem.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *