Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
Listwy dekoracyjne polerowane
Listwy dekoracyjne polerowane. Elegancka łazienka 2021

Listwy dekoracyjne polerowane. Elegancka łazienka 2021

W nowoczesnej łazience sięgamy nie tylko po to, co wyjątkowe, eleganckie i przykuwające wzrok gości. Nowoczesność to także wykorzystanie trwałych i prostych w montażu rozwiązań. Mowa oczywiście o listwach dekoracyjnych, które zamiennie możemy nazywać profilami ozdobnymi. W tym wideo prezentowane są wyjątkowe profile wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej.

Listwy dekoracyjne polerowane

Ich wyjątkowość nie tkwi tylko w perfekcyjnym wyglądzie, który podniesie standard mieszkania, ale również w unikatowym, jedynym rozwiązaniu na rynku, czyli przycięciu profili od środka. W narożnikach, od wewnętrznej strony produktu wykonano nacięcie laserowe, które umożliwiło takie wykonanie dekoracji, że nazwać ją można rektyfikowaną.

Nowoczesne profile dekoracyjne to trwała ozdoba łazienki – łatwiejsza w montażu, zapewniająca jeszcze bardziej eleganckie wpasowanie produktu w płytki, ponieważ profil możemy zamontować bez fugi, co znacząco poprawia estetykę i daje niesamowity efekt końcowy.

Wszystkie nasze listwy dekoracyjne są bezpiecznie zapakowane. Zadbaliśmy nie tylko o efekt wizualny po ich montażu, ale również o bezproblemowe przewożenie dekoracji. W tym przypadku mowa o specjalnej folii ochronnej, która osłania produkt przed przypadkowym porysowaniem w transporcie.

Chcesz więcej inspiracji? Zerknij na nasz Facebook oraz Instagram!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *