Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
Listwy dekoracyjne glamour
Listwy dekoracyjne w stylu glamour

Listwy dekoracyjne w stylu glamour

Listwy dekoracyjne, które prezentujemy w tym wideo potrafią podkreślić oryginalny i pełen elegancji charakter łazienki glamour. Splendor, luksus, blask, diament – wszystko to może łączyć styl glamour, który przyjmuje oblicza klasycznych, pałacowych, ale również nowoczesnych rozwiązań.

Listwa dekoracyjna glamour

Profile dekoracyjne wykonane są z aluminium lub ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej. Takie materiały gwarantują, że produkt osiąga wyjątkową trwałość i zachowuje perfekcyjny wygląd przez lata. Profile z kolekcji CONSTELLATION przycina się łatwo na miejscu montażu. Co oznacza, że listwy dekoracyjne można z łatwością dopasować do wielkości płytek czy wysokości pomieszczenia.

Teraz będzie coś dla znawców tematu dekoracji glazurniczych. Jedną z najważniejszych zalet tej serii produktów jest to, że krawędzie profili wykonane są na tyle perfekcyjnie, że listwy możemy łączyć bezfugowo z płytkami. Produkt uda się nam więc łatwo wprowadzić do łazienki, gdzie wykorzystujemy płytki rektyfikowane. To sprawia, że nasze estetyczne doznania będą jeszcze większe.

Listwa dekoracyjna glamour

Na żywo listwy z zatopionymi kryształkami imitującymi diamenty wyglądają świetnie i ciężko jest wybrać tę najładniejszą. Każda listwa dekoracyjna ma w sobie to coś.

Chcesz więcej inspiracji? Zerknij na nasz Facebook oraz Instagram!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Kamil pisze:

  Super artykuł, bardzo mi się podobają te listwy dekoracyjne które zostały wykorzystane w tym materiale 🙂

  1. Kamil pisze:

   PS. Listwy glamour mega!

 2. Anna pisze:

  A jak.z utrzymaniem czystości takich listw z diamencikami ?

  1. Darek pisze:

   Listwy są dedykowane do zastosowań na ściany więc utrzymanie w czystości będzie podobne jak dla wszystkich elementów dekoracyjnych z fakturą 3D. Wystarczy użyć delikatnych detergentów i bawełnianej ściereczki do przetarcia kurzu.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *