Dostawa nawet do 24h
Tysiące produktów w magazynie
Fachowe doradztwo
+48 882 140 363 (od 8:00 do 15:00)
cięcie listwy dekoracyjnej
Listwy dekoracyjne do łazienki, które łatwo się przycina

Listwy dekoracyjne do łazienki, które łatwo się przycina

Listwa dekoracyjna do łazienki powinna zostać wykonana z materiału, który umożliwia przycięcie produktu do pożądanej długości. Ponadto po przycięciu krawędzie listwy dekoracyjnej powinny wyglądać estetyczne, bo tylko taki produkt będzie się dobrze prezentował po położeniu z płytkami.

Listwę dekoracyjną najłatwiej jest opisać jako doskonałą dekorację, którą można wykorzystać w każdym pomieszczeniu. Stosowanie listew dekoracyjnych to najnowszy trend w aranżacjach nie tylko łazienek, ale także salonów, kuchni czy holi hotelowych, bowiem tego typu produkty cechują się elegancją, trwałością i bogatym wzornictwem. Niezależnie od wybranych płytek, wizji właściciela czy architekta wnętrz, listwa dekoracyjna spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Glazurnicy upodobali sobie listwy dekoracyjne z kilku powodów: pasują do wszystkich rodzajów płytek, od małych rozmiarów po duże i są łatwe w użyciu. Listwa dekoracyjna pasuje do wszystkich płytek ściennych dlatego, że przed położeniem możemy ją swobodnie przyciąć do odpowiedniej długości.

Rozmiar płytek nie ma więc znaczenia. Wystarczy wyznaczyć długość, do jakiej należy skrócić listwę, przeciąć ją i wpasować w miejsce położenia. Listwy dekoracyjne do łazienki powinny więc być wykonane z takich materiałów, które pozwolą na łatwe ich przycięcie, a podczas cięcia materiał nie będzie się nadtapiał. Spalona krawędź wygląda nieestetycznie i utrudnia osiągnięcie pięknego efektu po położeniu. Wszystkie nasze listwy dekoracyjne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego można je swobodnie i łatwo przycinać.

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *